choroby psychiczne wieku podeszlego

choroby psychiczne wieku podeszlego

Skutki zespołem Aspergera na myśli i działań Twojego dziecka

Zespół Aspergera jest bardzo prawie jak autyzm wysokofunkcjonujący. To wpływa na to jak dzieci z tym zespołem zachowują się, komunikować się i myśleć. Może to być kłopotliwe dostrzec gdzie przybywają jakiś czas, a to może dodać do irytacji, szczególnie w przypadku podjęcia próby regulacji zachowania. Zrozumienia, jak zespół Aspergera będą miały wpływ na myśli i działania Twojego dziecka ułatwi wyższa reagować na zachowanie Twojego dziecka.

Zespół Aspergera stwarza potrzebę rutyny. Osoby z zespołem Aspergera mogą źle reagować na coś, co zmienia ich rutyny. To może być tak duża, jak to poprawka na wycieczkę skaner kodów kreskowych bielsko biała zamiast iść do szkoły, albo tak proste, jak umieszczenie na ubrania w nadzwyczaj różnej kolejności. Jako rodzic, te wybuchy mogą być bardzo frustrujące, a nawet irracjonalne czasami. Jednak w przypadku dzieci z tym zespołem, o rutyny sprawia, że ??czują się bezpiecznie – oni rozumieją, co dzieje się teraz, co się od nich oczekuje i co się wydarzy dalej.

Biorąc je z tej procedury może spowodować, że czują się niepewnie i spowodować ich chłostać się lub działa niewłaściwie. W tym poradzić, przygotować je wyprzedza swój czas dla większych zmian więc robią nie czują, że modyfikacja jest powstały na nich. W przypadku mniejszych zmian, należy rozważyć przyzwolenie czy zachowanie jest tolerowane. Może nie jest to walka cena na mniejszych szczegółach, ponieważ może to tylko pogorszyć Ciebie i Twojego dziecka.

Zespół Aspergera wspólnie tworzy trudności ze zrozumieniem sygnały społeczne i granic. Stwarza to problemy szczególnie podczas interakcji z osobami, które nie uchwycić swoje dziecko strasznie dobrze. Twoje dziecko, w wyniku syndromu Aspergera, ma problemy z mową ciała zrozumienie i może w bardzo prosty sposób interpretują sygnały innych osób ani naruszać inaczej rozumieć zasady – takie jak niewłaściwie dotykając kogoś lub stojąc zbyt blisko.
Artykuł napisany przez: