choroby psychiczne w kubusiu puchatku

Byłem zagorzałym fanem i badacz olejów rybnych przez długi czas i kiedy mój własny trzyletni syn został zdiagnozowany z łagodnym autyzmem kilka miesięcy temu, udał się prosto na tych olejów jak można sobie wyobrazić!

Zauważyłem po około sześciu tygodniach przyjmowania codzienny suplement mowę i jak używał słowa została znacznie poprawiona, tak jak jego ogólna zdolność do sensu tego, co się dzieje wokół niego, i było miło, kiedy rodzina i przyjaciele wypowiedział się również na temat to.

Jedną z przeszkód stojących widzę rodziców jest to, jak dać dziecku te dodatki. Z którego korzystam jest bardzo czysta i ma jedynie słaby zapach oceanu tak, mój syn nie będzie połykać tabletki, po prostu wyciąć jeden otwarty i umieścić go w swoim soku rano, który działa świetnie, można umieścić je w swoim jedzeniem.

Ja osobiście nie używać specjalnego te dla dzieci, ponieważ mają tendencję, by nie być tak dobre i mają wiele dodatków, aby uczynić je bardziej znośnym. Duża ilość DHA jest niezbędny i polecam co najmniej 250 mg DHA w kapsułce dwa razy ilość EPA.

Należy również upewnić się, że zostały poddane destylacji molekularnej, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia takie jak ołów i rtęć, aby oleje rybne autyzmu całkowicie bezpieczny w przeciwnym razie dziecko może być przyjmowaniem tych szkodliwych toksyn.

Nie ma wątpliwości w moim umyśle, że wysokiej jakości oleje rybne czysta i bezpieczna dla autyzmu może rzeczywiście przyczynić się do poprawy jakości życia dla tych dzieci, a ze wszystkich innych świadczeń zdrowotnych, jakie one przynoszą, to nic dziwnego, że są tak popularne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wysokiej jakości DHA Omega 3 uzupełnia Ja osobiście podjąć dobę i dać do mojego syna, odwiedź moją stronę dziś.

Odkryj najlepsze oleje rybne autyzmu dziś.

Artykuł napisany przez: