choroby psychiczne mowienie do siebie

Oleje rybne na autyzm – Jak Biorąc olejów prawej ryby na autyzm może zwiększyć rozwoju dziecka

Odnotowano wiele dyskusji na temat olejów rybnych autyzmu oraz wyników najnowszych badań pokazują, jak ten olej może rzeczywiście przyczynić się do poprawy w wielu dziedzinach rozwoju dziecka autystycznego. Przyjrzyjmy się, jak to działa i jak wybrać najbardziej skuteczną i bezpieczną jeden.

Naukowcy odkryli, że ponad dwie trzecie tych, z warunkiem, który ogranicza zdolność do komunikowania się i sens świata, mają niedobór ważnych kwasów tłuszczowych omega 3, które oleje rybne jakości dla autyzmu mogą zastąpić.

Obecnie wiadomo, że kwasy tłuszczowe omega-3 odgrywają kluczową rolę w rozwoju neurologicznym zdrowia naszych dzieci. Dwa najważniejsze z nich są DHA i EPA i obecnie przyjmuje się, że DHA jest odpowiedzialny za większość świadczeń zdrowotnych.

Nasze mózgi są złożone z ponad 30% tłuszczów DHA w celu zilustrowania, jak ważne są i szacuje się, że ponad 90% z nas jest niedobór nich nie możemy produkować je sami więc musi pochodzić z naszej diety.

W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez dwóch amerykańskich naukowców (Patrick-Salik), dzieci zdiagnozowano autyzm dano codzienne uzupełnienie oleju rybnego olej / ogórecznika przez 90 dni. Pod koniec 90 dni, dzieci na suplementów oleju rybnego wykazały znaczną poprawę ich języka i zdolności uczenia się.

Próby takie jak te i wyniki wielu rodziców odkryli pokazują, jak ważne oleje rybne dla autyzmu są naprawdę, chociaż potrzebne są dalsze badania .

Oni już okazały się znacząco poprawić zdrowie mózgu i psychiczne dobre samopoczucie u osób dorosłych i dzieci z autyzmem głównymi są zauważalne ulepszenia w mowie i zrozumienia, lepsze wzorce snu i mniej nadpobudliwość i niepokój.

Oczywiście każde dziecko jest tak indywidualna, podczas gdy wielu rodziców zobaczyć poprawę, niektóre nie.

Artykuł napisany przez: