choroby psychiczne mania przesladowcza

choroby psychiczne mania przesladowcza

Jest nadzieja dla dzieci autystycznych

Są te, które obecnie nie, że nie ma nadziei dla naszych dzieci, które cierpią na autyzm, myślą, że jest to zachowanie bez końca. Z tego co widziałem z autyzmem, trudno jest zrozumieć, jak nasze dzieci zejść z nią i jak mogą kiedykolwiek wrócę do normalnego życia. Kradnie własnym życiem spod nich pozostawiając je ze specjalnymi potrzebami, które są kosztowne i przez większość czasu nie są w stanie dokonać wielu zmian w ich zachowaniu.Automatyka – projektowanie Wrocław To wpływa tak wiele dzieci i rośnie co roku z końca nie widać głównie dlatego, że przyczyną wymyka dziedzinie medycyny.

Uważa się, że rtęć od zastrzyków, że wszyscy biorą; Niestety najczęściej jest to nasze dzieci, które nie mają układ odpornościowy do czynienia z trucizn, które są wstrzykiwane do ciała. Kiedy coś wstrzyknąć do organizmu omija wszystkich naturalnych systemów filtrujących, że organizm musi się bronić, dlatego te trucizny podróżować przez ciało i przyjść na znalezienie kryjówek jak w tkankach i narządach. Trucizny te z czasem może powodować problemy, ale z rtęcią, lubi tkankę mózgu, gdzie mogą być absorbowane, gdzie może powodować degenerację neuronów mózgu.

Oznacza to, że bałagan równowagi, która jest potrzebna w mózgu na to, aby funkcjonować poprawnie. Jest bardzo delikatna równowaga, co dzieje się w twoim umyśle, który pozwala procesy myślowe, aby działać tak, jak powinny. Gdy pojawi się trucizny uwięzionych w swoich tkankach rzuca całe ciało z równowagi. Dzieci z autyzmem zwykle wykazują oznak problemów po ich strzały, wkrótce po urodzeniu. Naprawdę nie rozumiem, jak bardzo jesteśmy zatruwa nasze dzieci; jeszcze przed narodzinami jesteśmy ich zatrucia. Chodzi mi o to, że wykazano, że dzieci rodzą się z ponad 200 różnych rodzajów zanieczyszczeń w ich małych ciał. Tak, ich zwalczanie trucizn świata rozpoczyna się jeszcze przed urodzeniem.

Artykuł napisany przez: www.tbv.pl