choroby psychiczne calkowita niezdolnosc do pracy

Autyzm i młodzieńczych lat

Jest to trudne dla dzieci autystycznych w każdym wieku, ale nastoletnich lat może być szczególnie trudne. Autyzm jest zaburzeniem, które objawia się indywidualne problemy komunikacji i zarządzania różnych sytuacjach społecznych. W połączeniu z tym, nie są powtarzalne zachowania i trudności z kontroli emocjonalnej. Teen lat są chyba najbardziej Czas naszego życia społecznego. Jest to czas, w którym młodzież uczy się o sobie, i szybko zmierza w kierunku dorosłości. Jest to czas, w którym niezwykle społecznego, co mówisz i jak działać są bardzo ważne w oczach swoich rówieśników. Jest to również czas, w którym właśnie młodzież z autyzmem twarz jedne z najbardziej stresujących sytuacjach ich młode życie.

Jak każda nastolatka, potrzebują pomocy w radzeniu sobie z ich rosnącą seksualności. Niektórzy ludzie uważają, że dotrą do ich nastoletnich lat ich zachowania poprawić. Jednak dla innych, ich zachowanie może pogorszyć jako bezpośredni skutek napięć i zamieszania związanego z tym trudnym czasie

Może to być w tym wieku, że większość nastolatków stają się świadomi, jak różne są od swoich rówieśników. Mogą zauważyć, że nie mają one wiele lub znajomych i że nie są one randki lub planowaniu kariery. Dla niektórych, to uczucie nie mieszczące się może ich zmotywować do nauki więcej umiejętności społecznych, aby lepiej dopasować się, dla innych oznacza to, że wycofać się do siebie jeszcze bardziej.

Istnieją różne poziomy autyzmu. Wielu ludzi wierzy, że przedstawienie autystycznego mężczyzny przez Dustina Hoffmana w filmie „Rain Man” dość dużo podsumowuje wszystkich osób z autyzmem. Istnieją przypadki autyzmu, które są wzdłuż linii charakteru Hoffmana w filmie, ale to tylko tyle, jeśli nie więcej, przypadki wysoko funkcjonujących osób z autyzmem. Wysoko funkcjonujących osób z autyzmem mogą być trudne do wykrycia w czasie.
Artykuł napisany przez: