choroby psychiczne w polsce statystyki

choroby psychiczne w polsce statystyki

Objawy autyzmu

Zazwyczaj dzieci są diagnozowane z autyzmem w wieku od 2-4 lat; Jednakże objawy autyzmu można wykryć już w wieku 6 miesięcy.

Wczesne możliwe objawy

Wczesne możliwe objawy mogą obejmować: nie nawiązują kontakt wzrokowy z rodzicami, nie gruchanie i gaworzenie, nie reaguje, gdy grasz peek-a-boo z nimi i nie uśmiecha się, gdy rodzice uśmiechają się do nich. Są, oczywiście, są bardzo wczesne objawy autyzmu. Ważne jest, aby pamiętać, że mogą być inne przyczyny opóźnienia rozwoju lub mogą być tylko nieco z tyłu w tym etapie, lecz zrówna się z czasem.

Inne objawy, jak starzeje

Gdy dziecko staje się starsze, istnieją inne obszary, które powinny być świadomym: jeśli nie zostały one wykonane wszelkie próby mówienia po upływie 15 miesięcy, a nie są one wskazując, ondulacji lub chwytając dodatkowo, jeśli nie reaguje, gdy ich nazwa jest nazywany ,

Wydają się być obojętny wobec innych, innymi słowy, nie wydaje się naprawdę zwracać uwagę na innych ludzi wokół nich. Powtarzające się ruchy ciała, takie jak kołysanie i ręcznie trzepotanie, ale także stać się kojarzy z jednej konkretnego obiektu lub elementu, zwłaszcza taki, który obraca.

Frustracja i rutynowa

Przez 24 miesięcy, dzieci, które mogą mieć zaburzenia ze spektrum autyzmu lub jednego z innych całościowe zaburzenie rozwoju, wciąż nie może mówić ani ułożyła dwa fraz. Trzepotanie ręka może stać się częstsze, często stają się bardziej pobudzone, gdy ich rutyna jest uszkodzony lub zmieniony, czyli stają się zdenerwowany, gdy użytkownik zdecyduje się wziąć je na spacer w parku i podjąć decyzję o innym kierunku, aby chodzić.

Zaburzenia ze spektrum autyzmu

Zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD), jak jego nazwa wskazuje jest zaburzeniem, a każde dziecko ma autyzm, który będzie na innym poziomie w zakresie widma.
Artykuł napisany przez: