choroby psychiczne u dzieci w wieku szkolnym

choroby psychiczne u dzieci w wieku szkolnym

Czy ADHD Leki Przez Przewidziana

Cały problem w leczeniu ADHD z leków jest to, że nie odnosi się do przyczyn ADHD. Jak wiele powiedzieć, nie ma przyczyny, to jest dziedziczna i nie ma nic nie można zrobić . W większości przypadków jest to całkowicie nieprawdziwe.

Istnieją przypadki, że dzieci mają ADHD i nic naprawdę może im pomóc, nawet lekarstwa. Oczywiście, leki używane na tych ludzi, uważam, że jest źle. Ci ludzie są te, które są „pęka dzieci” (dzieci urodzone przez matki uzależnionych do zgryzienia, a tak naprawdę każdy inny rodzaj leku), uszkodzenia mózgu, a toxicated.

Spolszczenie dzieci nie są w pełni rozwinięte i rodzi się z uzależnieniem od narkotyków, więc będą cierpieć przez resztę swojego życia. Mają problemy, które są postrzegane jako objawów ADHD i tak traktowane przez niego. Oni naprawdę powinny być traktowane jako szczególne potrzeby, a nie leczniczych. Takie same jak te, które mają uszkodzenia mózgu. Znam dziewczynę, która ma pół mózgu. Była bardzo funkcjonalnie, ale miał problemy z jej uwagę. Nauczycielka powiedziała, że ??prawdopodobnie ma ADHD. Nie, ona nie, ona ma pół mózgu i jest szczególnym potrzebom dziecka.

Toxicated, która nie może być prawdziwe słowa są te, które mają na wiele toksyn w organizmie lub metali ciężkich. Może się to zdarzyć z ujęć, takich jak szczepienia przeciw grypie lub ujęć. Są znane są zarówno rtęć lub aluminium i może powodować problemy w mózgu, które pojawiają się objawy, takie jak ADHD i autyzm.

Dla reszty ludzi z ADHD, kwestia, to ich dieta. Cukier jest to ogromny problem, który sprawia, że ??niektórzy ludzie mają bardzo złe problemy uwagi i nadpobudliwość. Brak białka (lub nie wystarczy) powoduje również problemy z uwagą i wahania nastroju. Cukier szybko skoki poziomu cukru we krwi, a następnie spada po „wysoki”.
Artykuł napisany przez: