choroby psychiczne mysli samobojcze

Jednak wraz z przywróceniem żywności, może wtedy wystąpić objawy lub dekompensacji.

Jedyny prawdziwy wyjątek od ogólnej zasady wyrażonej powyżej, jest „wielkich złych” rzeczy, które są znane jako zagrażające życiu, rzeczy takie jak orzeszki ziemne, krewetki itp Są to prawdziwe alergie IgE i może mieć poważne konsekwencje, jeśli nie przestrzegane. Do tych substancji nie należy rozważyć wznowienie je po prostu zobaczyć, jeśli dziecko poprawiło lub tolerują substancję czy nie. Problem polega na tym, że jeśli ponownie, dwie rzeczy mogą się zdarzyć. Z pierwszym przywrócenia po czym wyłączyć żywności na okres czasu, organizm nie może mieć reakcję na zewnątrz, choć wewnętrznie organizm straci to, co było „tymczasowe Amnesic odpowiedzi”, bo unikał jedzenia przez długi okres czasu Mimo, że ustawia się na poważną reakcji powinien być ponownie spożycia żywności w stosunkowo krótkim okresie czasu. Drugą rzeczą, która może się zdarzyć, że dziecko może reagować na pierwsze przywrócenia jedzenia i mieć awaryjne anafilaktyczny potencjalnie zagrażające życiu.

Pamiętaj, że każde dziecko jest inne i że każda dieta jest inna. Najlepszym sposobem, aby ustalić, kiedy zacząć i kiedy przestać dieta będzie inny, jedno dziecko do następnego. Dlatego zawsze polecam profesjonalnej pomocy w tych sprawach. Jak to standard dla mojej praktyce, czy wierzę wynikiem rozpoczęciem diety może być „bardzo ważne”, lub mają znaczne korzyści i skutki uboczne, ja polecam, że dieta zostać uruchomiony w momencie, gdy żadne inne zmienne są dodawane lub usuwane z programu dziecka. Ta sama zasada odnosi się ogólnie do przerwania diety.

Diety są bardzo frustrujące, nie ma wątpliwości. Nie są one „The American Way”! Prawo dieta nie jest łatwe do znalezienia. I żadna dieta jest zawsze łatwe do zrobienia. Potrzeba zaangażowania rodziców i zmienia rodziny stylu życia, jedną z najtrudniejszych rzeczy dla nas zrobić – zmiana! Jednak diety są warte zbadania przez każdego z rodziców, bo gdy prawidłowa dieta zostanie znaleziony, wiele uciążliwych objawów związanych ze spektrum autyzmu zmniejszy się lub zniknie całkowicie ~! Powodzenia w podróży.
Artykuł napisany przez: