choroby psychiczne leczenie przymusowe

choroby psychiczne leczenie przymusowe

Jak zmodyfikować autystycznych Tendencies u dzieci

Oba czynniki subiektywne i obiektywne może wywołać tendencje autystyczne. Czynnika subiektywnego oznacza, że ??niektóre dzieci mogą urodzić się z nieśmiałej i zamkniętej w sobie charakter, co czyni je nie dobra komunikacja. Subiektywne czynniki pochodzą głównie edukację formą rodzinnego. Ponadto, niektóre dzieci unikanie kontaktów społecznych ze względu na złe doświadczenia w relacjach międzyludzkich. Tendencje autystyczne są szkodliwe dla zdrowia dzieci i powinny być zmienione, oto kilka wskazówek dla rodziców.

1. Dobra atmosfera rodzinna.

Rodzice powinni stworzyć harmonijną i demokratycznego rodzinną atmosferę dla dziecka. Jeżeli rodzice nie układa się bardzo dobrze, nawet walcząc dużo, że dziecko będzie bolało i stać małomówny, depresję i ekscentryczne stopniowo.

2. Wyjdź na zewnątrz.

Nie zamykaj się w domu dziecka, zachęcają dziecko do wspólnej zabawy z innymi dziećmi w sąsiedztwie. Zabierz swoje dziecko do parków rozrywki, zoo w święta lub wizyty u znajomych i krewnych.

3. twarzy i rozwiązać problemy.

Niepowodzenia są nieuniknione w interakcjach społecznych, niektóre dzieci są z natury wrażliwe i jeśli zostały one odrzucone, będą bardzo smutne, i stopniowo stają się boi poznawać nowych przyjaciół. Rodzice powinni zwracać uwagę na zmiany emocjonalny dzieci oraz komunikację ze swoimi dziećmi od czasu do czasu. Kiedy dzieci mają problemy, można je nauczyć, jak je rozwiązać w rozsądnych i skutecznych sposobów.

4. Ustaw dobry przykład.

Jesteś pierwszym nauczycielem swojego dziecka, więc należy dawać dobry przykład dla Twojego dziecka w relacjach interpersonalnych i innych dziedzinach. Dziecko nauczy się tworzyć naturalnie.

5. Dona winien dziecku przez cały czas.

Jeśli rodzice często winę, zaprzeczyć dzieci arbitralnie, nie jest łatwo dostępne dla dzieci tracą poczucie własnej wartości i pewności siebie, będą one mają tendencję do obwiniania siebie za wszystko. Gdy to samo-potępienia stać się nawykiem, może to być przyczyną zachowań podobnych do autyzmu. Dlatego rodzice powinni zachęcać ich dużo, dzięki czemu czują się pewniej.

Nadzieję, że to pomocne dla „mocowania” tendencje autystyczne lub zachowań podobnych do autyzmu dzieci.

Artykuł napisany przez: