choroby psychiczne wieku starczego

choroby psychiczne wieku starczego

Zrozumienie powoduje autyzm

Aktualne badania twierdzą, że przyczyny autyzmu są na ogół kombinacja dwóch czynników. Czynnik genetyczny, który jest transmitowany za pośrednictwem różnych typów DNA, jak również czynniki natury ekologicznej. Nie zostało to naukowo udowodnione, oczywiście, ale nowe badania pokazują, że te dwa czynniki mogą być głównymi przyczynami autyzmu.promocja książek detektywistycznych

Klasyczny autyzm jest uważana za najpoważniejszy przypadek autyzmu powoduje u dzieci i dorosłych. Te objawy autyzmu mogą być diagnozowane poprzez rozwój językowy późno, aw niektórych przypadkach nie jest w stanie rozwinąć umiejętności językowe w ogóle. Ludzie z tym konkretnym zaburzeniem autyzmu będą również doświadczenie nie jest w stanie rozmawiać z innymi i mieć głęboki lekceważenie ludzkich emocji, aw większości przypadków będzie to brak zupełnie. Nie będąc w stanie pokazać uczucia lub poczucie empatii jest głównym objawem autyzmu, gdy chcemy zdiagnozować nasilenia autyzmu. Chociaż objawy autyzmu pojawiają się najczęściej na etapie wczesnego rozwoju malucha dziecka, można również określić w różny sposób, jeśli dziecko wykazuje pewne oznaki autyzmu.

Badając przyczyny autyzmu może być dość kontrowersyjny temat, ponieważ jak już ustalono nie ma jednej konkretnej przyczyny tego zaburzenia. Jedna z teorii głosi, że szczepionki mogą powodować autyzm. Konkretnie szczepionki stosowane w celu zapobiegania odrę jak tych szczepionek może prowadzić do problemów w obszarze jelit, które niektórzy twierdzą, może ostatecznie prowadzić do autyzmu. Teoria ta ma oczywiście nie zostało udowodnione.

Tym bardziej prawdopodobne jest teoria, że ??autyzm może być wynikiem choroby genetycznej. Rodziny, gdzie Autyzm jest często obecne są bardziej skłonni do posiadania dzieci z autyzmem tendencje. Ponadto istnieje ryzyko, że gdy nie jest autystyczne dziecko w rodzinie, szanse na kolejne dziecko z objawami autyzmu rodzi się znacznie wzrosła.

Artykuł napisany przez: