choroby psychiczne na tle seksualnym

choroby psychiczne na tle seksualnym

Poza środkami trwałymi brutto Dieta – Diety So Many Autyzm do wyboru – Który z nich jest potrzebne

Najczęściej dr Neubrander jest pytanie, co dieta jest najlepsza lub w jakiej kolejności diety powinny być dodane. Poniższy artykuł został napisany przez dr Neubrander aby rozwiązać ten problem.

Należy pamiętać, że diety są zindywidualizowane rzeczą i nie ma prostej odpowiedzi. (! Z głównymi wyjątkami, oczywiście) Kilka ogólnych zasad, które odnoszą się do większości pacjentów większość czasu są w następujący sposób: Rozpocznij z dietą środków trwałych brutto pierwszy i obserwować korzyści klinicznych. Kolejna dieta jest zwykle SCD następnie dietach, które eliminują specjalne środki spożywcze (eliminacji i obrót), chemia żywności, na przykład fenole, salicylany, glutaminiany, excitotoxins itp Może to następować „Limited” niski szczawianu diety (dotychczas ścisłym), dieta Ekologia ciała lub dieta GAPS (Gut Syndrome Psychologia i diety). Ostatnim diety wielu rodziców przenieść się jest bardzo „ścisłe” low szczawianu diety. Zauważ, że nie ma „doskonały porządek i różny dzieci będą lepiej Aby zmienić kolejność. To jest coś, że rodzice i ich lekarz może zrobić razem, ale nie częściej niż rodziców eksperyment na własną rękę, ponieważ oglądać co działa a co nie działa dla ich dziecka.

Jak już wspomniano, istnieją przesłanki, że dziecko może trzeba przeskoczyć „następny stosowaną dietę należy dodać” iść dalej w dół listy. Te „przeskakuje” lub „wyjątki” są zazwyczaj na podstawie objawów dziecka dyskusja zbyt duże i zbyt szczegółowe mają być objęte w niniejszym komentarzu. Metoda prób i błędów jest metoda wypróbowana i prawdziwa. Badania laboratoryjne są często mylące i skomplikowane. Ponadto, badania laboratoryjne nie zawsze są dostępne dla wielu różnych „mechanizmów działania”, które mogą działać.
Artykuł napisany przez: