choroby psychiczne bohaterow bajek

choroby psychiczne bohaterow bajek

Zespół Aspergera Zachowanie

Dzieci i dorośli z zespołem Aspergera są różne i byłoby dość trudno znaleźć dwa takie same. Objawy one od jednej osoby do drugiej zależy od niektórzy ludzie mają dość poważne objawy i pokazując wszystkie objawy, podczas gdy inni będą mieć tylko kilka objawów, a te mogą być dość łagodny.prawo jazdy gdańsk Z powodu dużej zmienności objawów od jednej osoby do drugiej trudno jest zdefiniować zachowanie zespołem Aspergera.

Zachowanie dzieci z zespołem Aspergera mogą wydawać się dość dziwne, czasem nawet nieco ekscentryczny. Ogólnie rzecz biorąc, osoby z zespołem Aspergera wydają się być brak umiejętności społecznych i umiejętności komunikacyjnych, które mogą spowodować ich zachowanie wydaje się trochę dziwne, a nawet niegrzeczny, chociaż nie jest to ich intencją.

Niektóre różnice w zachowaniu się dziecka z Aspergers od normalnego dziecka mogą być:

pojawiają Insensitive

dzieci Aspergera czasami pojawiają się zupełnie niewrażliwy na uczucia innych ludzi. Nie chciałem być nieczuły, ale brakuje im umiejętności społecznych mieć lub wykazują empatię dla innych. często wydają się niezainteresowani interesy innych, a także będzie tylko zainteresowany własnych doświadczeń i interesów, które mogą również przekazać je wydają się być nieczuły na potrzeby innych ludzi.

Pojawiają się na uboczu i snobistyczna

Jest to duże nieporozumienie z Aspergers osób, które czasami pojawiają się na uboczu i snobistyczny. Nie są one w ogóle snobistyczna lub na uboczu, ale raczej brak umiejętności społecznych, aby wziąć udział w dyskusji grupowych lub działań. Będą one zazwyczaj usiąść i pozostać spokojny, a nawet po prostu oglądać zamiast przyłączyć się aż prosi lub zaproszenia. To nie jest to, że nie chcą się przyłączyć to tylko, że są pewni, a tak naprawdę nie wiem jak to zrobić.

Agresywność

Artykuł napisany przez: