choroby psychiczne gdzie szukac pomocy

choroby psychiczne gdzie szukac pomocy

Dzieci autystycznych i przejścia – Jak ułatwić

Dzieci z autyzmem mają wielkie trudności w zmieniających się od robienia jednej rzeczy do drugiej. Aby powiedzieć, że mają problemy zajmujące i radzenia sobie z przejściami jest mało. W rzeczywistości, niektóre przejścia mogą być wręcz trudne dla autystycznego dziecka. Więc jak można złagodzić zdenerwowany na przejściu dla nich?http://budmax.co.pl/remonty-warszawa/ukladanie-glazury-warszawa.html

Przygotuj je z dużym wyprzedzeniem czasu. Jeśli ich harmonogram będzie się różnić od tego, co zwykle jest lub, jeśli mają przejść z jednej rzeczy robi się robi coś innego, czego potrzebujesz, aby przygotować ich do tego, aby to tak proste, jak to możliwe dla wszystkich zaangażowanych stron. Można to zrobić poprzez rozmowy z nimi, pokazując im zdjęcia tego, co wydarzy się dalej, i pozwalając sobie i im dodatkowy czas na zmiany w rutynę.

Staraj się utrzymać normalność w tak wielu innych częściach ich dzień, jak to tylko możliwe. Dając im punkt uziemienia w ciągu dnia, gdzie rzeczy są, jak zawsze pomogą im lepiej radzić sobie w okresach takich jak święta, kiedy rzeczy są poza rutynę.

Spotkać je dla dobrego przejścia. Daj im ich ulubioną zabawkę lub leczenia do przejścia bez załamaniu. Wzmocnienie dobre zachowanie w przejściach i może się okazać, że z czasem lepiej na przejściu w wyniku.

Pozwól dziecku na STIM w razie potrzeby, aby poradzić sobie z przejściem. Wiele razy przekonasz się, jeśli coś jest poza normalnym, czy poza rutynę, twoje dziecko będzie STIM aby spróbować ustalić poziom kontroli nad otoczeniem. Pozwól im to zrobić, tak długo, jak są one bezpieczne robi i nie zaszkodzi innym z ich zachowań. Przez stimming mogą one być w stanie lepiej poradzić sobie z tym, co dzieje się wokół nich, a zatem być w stanie lepiej przechodzić.

Czy Twoje dziecko lubi muzykę? Spróbuj zagrać jakąś uspokajającą muzykę, aby pomóc im się ziemia i być w stanie poruszać się w okresie przejściowym. Nawet coś takiego pozwalając im iPod ładowane z ich ulubioną muzyką do słuchania podczas przechodzenia z jednego do drugiego może zająć ich uwagę od zmian i pozwalają przenieść je przez przejścia lepszego.

Przejścia może być jednym z najtrudniejszych rzeczy do stawiania czoła dla autystycznego dziecka. Przy odrobinie przygotowania i całe mnóstwo zrozumienia, zarówno ty i twoje dziecko będzie w stanie przezwyciężyć problemy i zacząć podejmować łagodniejsze przejścia.

Dzieci z autyzmem mogą być wspaniałe być w pobliżu, aby dbać i kochać, jeśli dasz im szczególną ostrożność i uwagę, jakiej potrzebują. Więcej wskazówek i podpowiedzi, które pomogą Ci z dzieckiem autystycznym, kliknij tutaj!

Artykuł napisany przez: http://alllineslogistics.pl/