choroby psychiczne czy sa dziedziczne

choroby psychiczne czy sa dziedziczne W związku z tym, nie wszystkie objawy lub oznaki będzie taka sama dla wszystkich dzieci.

Objawy są tak wyjątkowy, jak każde dziecko

Na przykład, mamy dwoje dzieci, którzy mają zaburzenia ze spektrum autyzmu, jednak różnica jest oparta rodzaje objawów one pokazane. Nasz syn był niewerbalnej i zrobił mnóstwo ręcznie trzepotanie i kiedy stoi on poruszał się niemal w ruch skokowy, gdy podniecony.

Rutyna jest kluczowym słowem

On również stał się bardzo zdenerwowany, gdy jego procedury zostały zmienione. On także był w kolejce swoje zabawki i inne przedmioty niż grając z nimi w typowy sposób.

Nasza córka, która jest na granicy skali ocen Autyzm wykazały różne objawy autyzmu. Ona leży na plecach i tupać nogami powtarzalnie. W przeciwieństwie do naszego syna, grała z jej zabawek w bardziej typowy sposób i nie byłoby tak zdenerwowany z rutynowych zmian.

Są zupełnie przeciwny inne sposoby. Nasza córka jest duszą towarzystwa, podczas gdy nasz syn do dziś, wciąż jest bardzo nieśmiała nowych ludzi.

Kiedy masz wątpliwość…

Jeżeli czujesz, że Twoje dziecko ma objawy autyzmu to jest konieczne, aby od razu umówić się z lekarzem rodzinnym, aby omówić swoje obawy. Wielu rodziców obawia się, że byłoby etykietowanie ich dziecko, jeśli poszukują fachowej opinii. Nie marnuj czasu tutaj.

Wczesna interwencja

Dzieci z autyzmem trzeba odbierać programy wczesnej interwencji, takich jak: patolog mowy języka, terapii behawioralnej i terapii rozwoju dziecka. Jeśli lekarz zaleci czekać jeden rok, aby zobaczyć, czy będą one nadrobić zaległości w rozwoju, to na wszelkie sposoby starać się o opinię drugiego lub nawet trzeciego w razie potrzeby.

Oczekiwanie być zdiagnozowane mogą być bardzo kosztowne. Aby dziecka z ASD, aby osiągnąć swój potencjał, muszą uzyskać leczenie jak najszybciej.

Każde dziecko z zaburzeniami spektrum autyzmu ma potencjał, aby osiągnąć wielkie rzeczy.Wczesna interwencja pomoże im to osiągnąć.

Artykuł napisany przez: