choroby psychiczne bohaterow kubusia puchatka

choroby psychiczne bohaterow kubusia puchatka

Big Butts

Pochodzę z niemieckiego pochodzenia, prawie wszystkie moje forebearers są po niemiecku. Jestem trzeciej generacji, amerykański. Jednak ze względu na nadmierne w hodowli przez moich dziadków, jestem prawie wszystkie niemieckie z pochodzenia.

Naprawdę nie jest tak źle, zawsze byłem bardzo dobry zawodnik, ale nie było jednego piętna nigdy nie mógł się pozbyć, Niemiecki zespół Big Butt (GBBS). Wydaje się, że wszyscy Niemcy (i ich potomkowie) mają wielkie tyłki! I nie mam na myśli taki duży, to znaczy duży.

Jak powiedziałem, że zawsze był dobrym sportowcem, ale nawet w najlepszej formie, nadal miał zauważalne tyłek. „Bubble butt” jest to, co nazwali mnie w pracy 8 lat temu, podczas gdy w tym czasie biegałam 35mi. w tygodniu, aby przygotować się do maratonu!

Więc tutaj jestem, 8 lat starsza, a tylko jogging (może tasowania jest lepsze określenie), 12 mil na tydzień. Staram się nie wyrobisz sobie nawyk pochylając się nad przodu mojej załogi w pracy. Gwizdy i Snickers, są bardzo kłopotliwe! Hej! Nie mogę pomóc mojemu DNA człowieka! Pokaż brata niektóre współczucie ya? I pomyśleć, co dobry szef (to jeffe, w języku hiszpańskim) Jestem im.

Podobnie jak „Brudny Harry”, powiedział: „Człowiek musi znać swoje granice”, a teraz moje ograniczenia są zawarte w „pasie 36. Przynajmniej wiem, że gdybym hap-ryzykownie zginać się przed kimś, nikt nie będzie zranić, rannych lub przestraszony chyba clip je z moim wielkim tyłku.

Ten artykuł jest z mojego bloga „Common Sense Mike’a”. Mój blog jest perspektywa wspólnego były osoby na różne tematy; Duchowość, humor. Życie i polityka.

Artykuł napisany przez: www.psychoterapiadom.pl